news

Seksmisja w siedzibie Google

Przechadzając się po centrali Google w Mountain View, reporter „Financial Times’a” zauważył na korytarzu jajo z innej planety, z którego wystawały ludzkie nogi.

Google Employees Sleep In Alien-Like PodsZdjęcia opublikowano z wyjaśnieniem, że w takich kokonach ucinają sobie drzemkę pracownicy firmy. Richard Waters z FT zauważył jednakże, że gdy drugi raz przechodził obok kabiny, wystawały z niej nogi kobiety.

Dowodzi to niezbicie, że Google pracuje nad technologia rodem z „Seksmisji”.

Oficjalnie, Google twierdzi, że pracownicy korzystają z kabin do drzemki o zachęcającej nazwie EnergyPod. Producent, firma MetroNap, zachęca: „w kapsule ciało śpiącego znajduje się w idealnym położeniu, sprzyjającym właściwemu krążeniu krwi, a dolny odcinek kręgosłupa jest maksymalnie odciążony.”

Pewnie! A potem się budzisz bez swojego małego przyjaciela.

[Jay Yarow/Business Insider]

podobne treści

  • Marcin Molczyk

    ja chce takie coś!!!

  • blabla

    jak kręgosłup może być maksymalnie odciążony jeśli widać na tych zdjęciach że pozycja w której te osoby są (ni to siedzą ni to leżą) zupełnie nie odciąża kręgosłupa??? aż bluzgi cisną się na ustu

  • miki2u

    trzeba by zapytac sie fizykoterapeuty o zdanie. Na moj gust to ma byc wygodnie ale nie za wygodnie. Tak w sam raz na krotka drzemke ale nie na sen.