news

Seks po naciśnięciu guzika

To nie czary, ani dom publiczny, ani nawet najnowsza komputerowa porno-gra. To panamskie Push-Button.

Wjeżdża się do garażu, naciska guzik i wrzuca pieniądze. Drzwi się za nami zamykają. Garaż połączony jest ze specjalnym pokojem, w którym, no cóż, uprawia się seks… chyba, że ktoś woli porozmawiać o sztuce. Takie rozwiązanie problemu lokalowego oferuje właśnie Panama, choć pod innymi nazwami można je znaleźć też w Japonii czy Brazylii.
Kto może z tego korzystać? Załóżmy, że jesteście parą młodych ludzi, a wasi rodzice zawsze są w domu. Albo Pan X nie jest do końca wiernym małżonkiem, albo państwo G. mają dużo dzieci i zero prywatności, a potrzebują spędzić trochę czasu razem w intymnej atmosferze.
No dobrze, ale po co te garaże? Przecież zwykły motel, hotel czy pensjonat załatwiłyby sprawę. Otóż są one po to, by móc pozostać anonimowym, niewidocznym. Push-Button oferują całkowitą dyskrecję swoim klientom. W hotelu zawsze jest recepcjonista, pokojówka, kelnerka w restauracji. Załóżmy, że Pani Y jest osobą publiczną i woli nie być rozpoznana w sytuacji raczej jednoznacznej z młodszym asystentem. A tu nikogo, zero kontaktu z człowiekiem, wrzucasz monetę, naciskasz guzik i już.
W Las Cascadas i Llano Bonito motele Push-Button oferują czystą pościel,wygodne łóżko i łazienkę na dwie godziny, już od dziesięciu dolarów. W pokoju znajduje się też duże lustro i telewizor z odpowiednimi filmami na DVD – gdyby ktoś potrzebował inspiracji. W środku rzeczywiście gra muzyka, zazwyczaj salsa. Można ją oczywiście ściszyć lub wyłączyć.

Gdyby ktoś zgłodniał, miałby ochotę na drinka, albo zapomniał o środkach antykoncepcyjnych, może to wszystko zamówić telefonicznie. Po chwili słychać pukanie do drzwi, a zamówiony asortyment czeka już w specjalnej skrzynce. Można go odebrać przez otwór w drzwiach, bez jakiegokolwiek kontaktu z obsługą.

Lista najpopularniejszych push-button znajdziecie pod tym adresem. Gdyby jednak ktoś w poszukiwaniu prywatności, nie miał ochoty lecieć aż do Panamy, pozostają jeszcze urocze polskie parkingi na poboczach dróg, wśród bujnej zieleni i śpiewu ptaków.

Zdjęcie: http://www.flickr.com/photos/dm-set/ / CC BY 2.0
 

podobne treści

 • Anonim

  hahaha, rewelacja!
  „chyba, że ktoś woli porozmawiać o sztuce” :)))))

 • Anonim

  hahaha, rewelacja!
  „chyba, że ktoś woli porozmawiać o sztuce” :)))))

 • ms6255

  o rany! nie wiem co powiedzieć…

 • Anonim

  Toż to prawdziwa nisza na naszym purytańskim rynku! :)

 • Anonim

  słuchajcie,a może to można potraktować jako najbezpieczniejszą wersję hotelu w Panamie… bo ze ,,Skazanego na śmierć” pozostała mi wizja Panamy, w której na każdym rogu czai się zło i ciągle ktoś się włamuje do pokoju hotelowego i zostawia gdzieś uciętą głowie. A tak na przycisk to bezpiecznie!

 • posel

  A ma już ktoś adresy portali gdzie są nagrania z ukrytych kamer w tych garażach? Założę sie o 100$ że nagrywają !