film

Sekrety mogą zabić. Zwiastun dramatu Mapy Gwiazd

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun dramatu Davida CronenbergaMapy Gwiazd. Zapowiedź filmu z udziałem Julianne Moore, Roberta Pattinsona i  Johna Cusacka do zobaczenia poniżej:

W Mapach Gwiazd John Cusack gra Stafforda Weissa, psychoterapeutę i trenera rozwoju osobistego z Los Angeles, który dorobił się fortuny na swoich książkach o samodoskonaleniu, obiecując w nich czytelnikom szczęście. Żona Stafforda, Cristina, jest apodyktyczną managerką ich trzynastoletniego syna, Benjiego, gwiazdora telewizji, zmagającego się z narkotykowym problemem. Ich córka, Agatha, właśnie została wypuszczona z zakładu psychiatrycznego i zaprzyjaźnia się z kierowcą limuzyny, próbującym przebić się do aktorskiego świata Jeromem. Wśród gwiazd, z którymi współpracuje Stafford, jest Havana Segrand, gasnąca już gwiazda, której marzy się zagranie jednej, ostatniej roli – wcielić się w tę samą rolę, co jej przedwcześnie zmarła matka, Clarice. Ambicje, duchy przeszłości, śmierć i nałogi trapią postacie w filmie.

Film Davida Cronenberga (eXistenZCosmopolis) zadebiutuje w kinach 31 października, a w Polsce premierę zaplanowano na 7 listopada tego roku., Obok Julianne Moore (Kocha, lubi, szanuje, Don Jon), Roberta Pattinsona (Woda dla słoni, saga Zmierzch) i  Johna Cusacka (Kruk. Zagadka zbrodniKamerdyner), w Mapach Gwiazd grają Niamh Wilson (Po sąsiedzku, Piła VI), Evan Bird (seriale Wrogie niebo i Fringe: Na granicy światów), Mia Wasikowska (Gangster, Alicja w Krainie Czarów), Olivia Williams (The Last Days on Mars, Anna Karenina) i Sarah Gadon (Dracula Historia Nieznana, Wróg).

podobne treści