film

Schwarzenegger w post-apokaliptycznym dramacie o zombie. Zwiastun Magggie

Były gubernator Kalifornii, kulturysta, gwiazda największych filmów akcji – Arnold Schwarzenegger robił już w życiu sporo. Teraz aktor postanowił, że warto spróbować sił w bardziej dramatycznej produkcji, opowiadającej o zarażonej wirusem córce, którą grana przez Austriaka postać chce za wszelką cenę uratować. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun Maggie, debiutu reżyserskiego Henry’ego Hobsona w którym autor postanawia spojrzeć na zombie z nieco innej perspektywy. Zwiastun do zobaczenia poniżej:

 

Maggie opowiada o spustoszonym wirusem zombie świecie, w którym tytułowa dziewczyna (Abigail Breslin) zostaje nim zarażona. Gdy tylko jej ojciec, Wade (Schwarzenegger) dowiaduje się o tym, sprowadza ją do domu, by mogła spędzić ostatnie dni z rodziną. Jej stan się pogarsza, a rodzinne relacje pogarszają. Wade zrobi wszystko, aby uratować swoją córkę.

Obok Arnolda Schwarzeneggera (Terminator, seria Niezniszczalni) i nominowanej do Oscara Abigail Breslin (Mała miss, Zombieland), w debiucie reżyserskim Henry’ego Hobsona wystąpią Joely Richardson (Patriota, Dziewczyna z tatuażem), Laura Cayouette (Django, Iluzja), J.D. Evermore (Witaj w klubie, Zniewolony: 12 Years a Slave), Denise Williamson (White Rabbit, Blacktino) oraz Raeden Greer (Intruz, W obronie własnej). Scenariusz produkcji napisał inny debiutant, John Scott, a premierę filmu ustalono na 22 maja. Nie wiadomo na razie nic na temat polskiej dystrybucji.

podobne treści