film

Sarah Palin, Hitler i dinozaury, czyli zwiastun Iron Sky: The Coming Race

Dwa lata temu do kin trafił Iron Sky, czyli opowieść o III Rzeszy, która – by uniknąć upadku – ucieka na księżyc. Teraz twórcy kontynuacji, Iron Sky: The Coming Race, opublikowali prawie czterominutowy zwiastun. Jedno jest pewne: logiki i sensu w produkcji nie uświadczymy. Ale przecież nie o to chodzi. Zwiastun zaplanowanego na 2016 rok filmu do zobaczenia poniżej:

 

20 lat temu Ziemia została zniszczona w wyniku nuklearnej apokalipsy. Pozostałości rodzaju ludzkiego uciekły na Księżyc – jednak teraz to ciało niebieskie staje się zagrożone. Jedyną nadzieją na przetrwanie jest wysłanie małej drużyny do centrum Ziemii, by odszukać mitycznego Świętego Graala. Jedyne, czym trzeba się martwić podczas tej łatwej misji jest pradawna, jaszczuro-humanoidalna rasa oraz dinozaury. Co w tym trudnego?

Na potrzeby sequela powracają Julia Dietze (Pokój 205, Lucky Fritz), Udo Kier (Ace Ventura: Psi detektyw, Armageddon)  oraz Stephanie Paul (Miasto rozstań, Friendly Fire), a do aktorskiej trupy dołączy Tom Green (Kasa albo życie, Luźny gość). Scenariusz opracował Dalan Musson (RagnorokBlood Wars) wspólnie z duetem Timo Vuoresnoli/Michael Kalesniko, którzy pracowali już razem nad oryginalnym Iron Sky. Vuoresnola będzie, jak w przypadku pierwowzoru, reżyserował. Efekty specjalne do filmu, który ma dwukrotnie wyższy budżet, niż pierwsza część, tworzy grupa Pixomondo, zdobywcy Oscara i Emmy za swoją pracę nad HugoGrą o Tron. Premiera Iron Sky: The Coming Race ma odbyć się w 2016 roku.

podobne treści