krótka piłkanewstablety

Samsung zaprezentował trzy warianty tabletu Galaxy Tab 4


Samsung nie zwalnia tempa. Koreańska firma potwierdziła dziś nieoficjalne doniesienia mediów i zaprezentowała za pośrednictwem strony Internetowej specyfikację trzech wariantów swego nowego, flagowego tabletu Galaxy Tab 4. Oto garść podstawowych informacji na temat kolejnego tworu Azjatyckiego giganta.

Tak jak można było się tego spodziewać, urządzenie trafi na rynek w trzech odsłonach dysponujących 7, 8 bądź 10,1-calowym ekranem zamkniętym w obudowie wyraźnie korzystającej ze wzorców zastosowanych przez firmę w produktach z serii Galaxy Tab Pro.

Wszystkie warianty tabletu zostały wyposażone w odmienne rozmiarowo ekrany o rozdzielczości 1280 na 800 pikseli, niezłe, czterordzeniowe procesory o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, duet kamer (3 oraz 1,3 MPx) 1,5 GB-ta RAM-u, łączność Wi-Fi, opcjonalną obsługę LTE i 16 gigabajtów standardowej pamięci wewnętrznej (najmniejszy z nich będzie dostępny także w wersji 8 GB). Każda z odsłon Galaxy Tab 4 dysponuje będzie pracować pod kontrolą Androida 4.4 KitKat. Pełną specyfikację każdego z wariantów znajdziecie w linku źródłowym.

Nowe cacko Samsunga ukaże się na rynku w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej. Niestety, na razie nie znamy ani oficjalnej ceny, ani daty polskiej premiery tabletu. Wydaje się, że informacje na ich temat powinny zostać podane do publicznej wiadomości już wkrótce.

Źródło: Samsung via Android Central

podobne treści