newssmartfony

Samsung zapowiada premierę Samsunga Galaxy S8

Podczas swojej wczorajszej konferencji, Samsung zapowiedział nie tylko kilka interesujących urządzeń, ale także premierę Samsunga Galaxy S8.

Budowanie zainteresowania rządzi się swoimi prawami, więc na temat zbliżającego się flagowca Samsunga nie dowiedzieliśmy się wiele. No, może poza datą premiery, którą wyznaczono na 29 marca.

Jeśli wierzyć zapowiedziom, jakie padły podczas prezentacji, Samsung Galaxy S8 ma być innowacją, jakiej wśród smartphone’ów nie widziano już od lat. Te śmiałe słowa uzupełniono krótkim filmem prezentującym ewolucję telefonów, której kolejny etap stanowić ma oczywiście najnowsze dzieło Samsunga.

Hasłem promocyjnym Galaxy S8 jest unbox your phone, co dosłownie znaczy „rozpakuj swój telefon”, ale może także odnosić się do wyjścia poza ustalone ramy czy schematy, a w kontekście smartphone’ów pozbycie się ramki wokół ekranu. Oczywiście na razie są to czyste spekulacje, ale na ich obalenie lub potwierdzenie nie będzie trzeba długo czekać – w końcu do oficjalnej prezentacji kolejnej odsłony serii Galaxy S został już niecały miesiąc.

Zdjęcie: Flickr/krrisd

podobne treści