news

Samsung sprzedał w tym roku 300 milionów telefonów

Coraz szybszy rozwój technologii mobilnych przekłada się na ceny sprzętu i co za tym idzie, na ilość posiadanych przez nas urządzeń. Ten rok należał do wyjątkowo udanych dla Samsunga, który może się pochwalić 300 milionami sprzedanych telefonów.

Świetnie sprzedające się, lepiej nawet od iPhonów, flagowe modele Galaxy S oraz Galaxy S II stanowią co najmniej dziesiątą część tego imponującego wyniku. Pozostałe modele smartfonów wyposażone w system operacyjny bada (głównie chodzi o serię Wave) oraz zwykłe telefony komórkowe pomogły Samsungowi dobić do 300 milionów sprzedanych słuchawek.

Przyszły rok zapowiada się równie ciekawie. Modele: debiutujący niedawno Galaxy Note oraz pojawiający się w plotkach Galaxy S III z pewnością zapewnią Samsungowi w przyszłym roku świetny wynik sprzedażowy. Zagrozić Koreańczykom nie będzie mógł również Apple, po atakach którego Samsung nauczył się projektować swoje gadżety tak, jak należy.

podobne treści

  • mk

    Dlaczego te dwie komórki mają różny czas? Tak z ciekawości…

  • lizak89

    ;/ a ja im w tym pomogłem kupując SGS2… a było kupić iP4s :O

  • arekbator

    To zrozumiałe. SAMSUNG, produkuje najlepsze smartfony na świecie, więc najwięcej ich sprzedaje. Jak doczekamy czasów, że np. Sagem, będzie liderem, to jego udział w tym rynku gwałtownie się zwiększy i on będzie sprzedawał najwięcej.