news

Samsung odłożył fortunę na walkę w sądach z Apple

Wojna patentowa toczona pomiędzy Samsungiem i oskarżającym go o szereg naruszeń patentów Apple może się prędko nie zakończyć. Moje przypuszczenia potwierdza jedna z szych pracujących dla producenta tabletów z rodziny Galaxy Tab.

Anonimowy, wysoko postawiony pracownik Samsunga powiedział w rozmowie z Korea Times o 200 000 000 (słownie: dwustu milionach) dolarów odłożonych na walkę w sądach z Apple w przyszłym, 2012 roku. Do tej pory producent świetnie sprzedających się smartfonów miał mieszane szczęście zarówno do wyroków, jak i broniących ich w sądzie prawników.

Jeśli cały czas nie wiecie, o co chodzi w sporze Apple z Samsungiem, to odsyłam was do historii ich wojny patentowej w pigułce. [KnowYourMobile]

podobne treści

 • pio11

  Zawsze mieszkańcy Azji kojarzyli mi się z ludźmi, którzy mają swój honor i nie uciekają się do kradzieży czyjegoś mienia. A jednak samsung zmienił moje poglądy w stosunku do tych ludzi.

 • Anonim

  @pio11
  Ale pojechałeś, tak górnolotnie rzekłbym „mieszkańcy Azji”… Teraz biedni Wietnamczycy , Tajlandczycy, Chińczycy, Japończycy i oczywiście Koreańczycy czuja się zapewne strasznie zażenowani swoimi skłonnościami do kradzieży. Szczególnie że głos ganiących ich zbrodnicze zapędy pada z ust Polaka! Przedstawiciela nacji słynącej ze swojej uczciwości, nacji nie bójmy się tego, powiedzieć gardzącej kradzieżą i złodziejami … A żeby dobić tych biednych azjatów to mówi to Polak broniąc firmy tak krystalicznie uczciwej jak Apple!
  Obawiam się, że po Twojej wypowiedzi dojdzie do masowej fali samobójstw w całej Azji…

 • asd

  pie…sz

 • Anonim

  @pio11
  Ale pojechałeś, tak górnolotnie rzekłbym „mieszkańcy Azji”… Teraz biedni Wietnamczycy , Tajlandczycy, Chińczycy, Japończycy i oczywiście Koreańczycy czuja się zapewne strasznie zażenowani swoimi skłonnościami do kradzieży. Szczególnie, że głos ganiących ich zbrodnicze zapędy pada z ust Polaka! Przedstawiciela nacji słynącej ze swojej uczciwości, nacji nie bójmy się tego, powiedzieć gardzącej kradzieżą i złodziejami … A żeby dobić tych biednych azjatów to mówi to Polak broniąc firmy tak krystalicznie uczciwej jak Apple!
  Obawiam się, że po Twojej wypowiedzi dojdzie tam do masowej fali samobójstw..