newssmartfony

Samsung Galaxy S8 na oficjalnym renderze

Konferencja Samsunga podczas tegorocznych targów MWC zakończyła się zapowiedzią premiery Samsunga Galaxy S8 i wyznaczeniem jej daty na koniec marca. Na temat samego urządzenia jednak nie dowiedzieliśmy się wiele, ale z pomocą przychodzi Evan Blass.

Opublikował on dzisiaj tweeta, którego grafika ma przedstawiać oficjalny prasowy render Samsunga Galaxy S8. Pewności co do tego oczywiście mieć nie można, ale Blass słynie z wiarygodnych przecieków na temat najpopularniejszych serii urządzeń, można więc przypuszczać, że właśnie tak prezentować się będzie tegoroczny flagowiec Samsunga.

Uwagę zwracają przede wszystkim ekran zakrzywiony wokół dłuższej krawędzi oraz brak fizycznych przycisków z przodu urządzenia. Nad ekranem znajduje się za to znacznie więcej czujników optycznych niż zwykle, co może sugerować wykorzystanie przez Samsunga skanera tęczówki lub kamery 3D do rozpoznawania twarzy. Z boku obudowy widać za to dodatkowy przycisk, który, jeśli wierzyć plotkom, ma wywoływać asystenta głosowego Bixby.

Na rozwianie wszystkich wątpliwości nie będziemy musieli długo czekać – urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane już 29 marca.

Zdjęcie: Twitter/Evan Blass

podobne treści