newssmartfonyWiadomość główna

Samsung Galaxy S Advance wkrótce z Androidem 4.1 Jelly Bean

Pomimo dość rozbudowanego portfolio, Samsung stara się o w miarę regularne aktualizacje oprogramowania najpopularniejszych urządzeń ze swojej stajni. Koreański gigant właśnie zapowiedział, że kolejne z nich – tj. smartfon Galaxy S Advance – wkrótce otrzyma obiecany update do Androida 4.1 Jelly Bean.

Taką informacją podzielił się z nami wczoraj – za pośrednictwem swego oficjalnego profilu na Facebooku – niemiecki oddział Samsung Mobile. Według wieści przekazanych światu przez naszych zachodnich sąsiadów – Galaxy S Advance otrzyma wspomniane uaktualnienie już w styczniu, a wyposażyć się w nie będzie można zarówno za pośrednictwem programu Kies, jak i zwyczajowo, poprzez znany i lubiany tryb Over-the-air (a więc bez konieczności podłączania urządzenia do komputera).

Póki co nie wiadomo, którą konkretnie wersję Androida Jelly Bean będzie zawierać paczka. Tak po prawdzie – trudno jednak przypuszczać, by miał być to najnowszy JB 4.2 (co i tak jest wspaniałą wiadomością dla posiadaczy Advance, który ciągle pracuje pod kontrolą starego jak świat Androida 2.3 Gingerbread). Jak tylko poznamy konkretną datę aktualizacji Samsunga Galaxy S Advance – damy znać.

[Android Central]

podobne treści