news

Samsung Galaxy Note 9 na renderach Onleaks

Kolejna odsłona serii Galaxy Note ma zadebiutować w sierpniu tego roku. Ale raczej nie będzie niespodzianką, ponieważ już teraz OnLeaks opublikował rendery tego telefonu.

Samsung Galaxy Note 9 ma zostać pokazany dopiero 9 sierpnia, jednak Steve Hemmerstoffer, szerzej znany jako OnLeaks, już teraz zdobył rendery kolejnego urządzenia z S Pen, dzięki czemu już teraz możemy sobie go dokładnie obejrzeć.

Jeśli chodzi o przód urządzenia, Galaxy Note 9 bardzo przypomina swojego poprzednika. Natomiast z tyłu obudowy widać już pewne zmiany. Najważniejszą z nich jest przeniesienie czytnika linii papilarnych, który wcześniej był obok aparatu, pod kamerę, co można uznać za zmianę na plus. Sam aparat także zmienił trochę swój wygląd.

Galaxy Note 9 jest też trochę grubszy od swojego poprzednika. A dokładnie o 0,2 milimetra. Zmiana wydaje się być niewielka, ale jeśli wierzyć pojawiającym się plotkom, może ona wynikać z tego, że Samsung planuje zmieścić w urządzeniu akumulator o pojemności 3850 mAh. Czy plotki te okażą się prawdą? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Ilustracja: OnLeaks/Twitter

podobne treści