newssmartfony

Samsung Galaxy Note 2 od razu z Androidem 4.3?

Samsung Galaxy Note 2 bez Androida 4.2.2 Jelly Bean? To możliwe, ale wygląda na to, że nie ma się czym przejmować. Jak poinformował australijski operator komórkowy „Telstra”, koreańska firma zamierza pominąć aktualizację hybrydy do Androida 4.2, w zamian przygotowując update do nowszej wersji mobilnego OS-u Google.

Póki co nie znamy niestety ewentualnego rozkładu jazdy związanego aktualizację słynnej hybrydy Samsunga. Tym niemniej, przedstawiciele Telstry twierdzą, iż decyzja o pominięciu Androida 4.2.2 zdaje się mieć charakter globalny. A przy okazji – całkiem sporo sensu.

Tak czy siak, jeśli doniesienia Australijczyków okażą się prawdziwe będzie to oznaczać, że posiadacze flagowego tabletofonu Samsunga zapewne będą musieli uzbroić się w cierpliwości i poczekać na update przynajmniej przez kilka najbliższych miesięcy (coś mi się nie wydaje, by cała operacja zamknęła się w zaledwie kilku tygodniach). Jak tylko poznamy oficjalną datę aktualizacji Samsunga Galaxy Note 2 do nowszej wersji Androida – damy wam znać.

Źródło: Android Central

podobne treści