newssmartfonyWiadomość główna

Samsung Galaxy Note 2 już z Androidem 4.1.2

Najwyraźniej nie tylko Galaxy S3 znajduje się wysoko na liście priorytetów Samsunga. Zgodnie z doniesieniami znanego i z reguły dobrze poinformowanego portalu SamMobile – międzynarodowa wersja smartfona Galaxy Note 2 (GT-N7100) właśnie otrzymała aktualizację do nowszego Androida 4.1.2 Jelly Bean.

Identyczny update wyfrunął też do częściowo bliźniaczych egzemplarzy Galaxy Note’a 2 – LTE (GT-N7105). Nowy soft (N7100XXDLK7) powinien być już dostępny do pobrania w trybie Over-the-air lub za pośrednictwem desktopowej aplikacji Kies także na terytorium naszego kraju (właściwie to nawet nie także – po raz kolejny update topowego smartfona Samsunga rozpoczęto od Polski). Poza typowymi usprawnieniami ogólnej jakości funkcjonowania urządzenia aktualizacja przynosi kilka drobnych zmian głównie w interfejsie użytkownika Galaxy Note’a 2.

Wśród nowości znalazły się między innymi: nowe skróty na pasku powiadomień, możliwość edytowania panelu notyfikacji, dowolność uruchamiania bądź wyłączania trybu Multi-View, nowy efekt „atramentu” na ekranie blokady oraz ulepszona płynność działania domyślnej przeglądarki tabletofonu.

Dajcie znać czy wasze egzemplarze Note’a 2 otrzymały już update i jak urządzenie sprawuje się po jego zainstalowaniu. [Android Central]

podobne treści