newssmartfony

Samsung Galaxy Beam: Reaktywacja.

Samsung zamierza ponowić podejście do wypuszczenia na rynek wyposażonego we wbudowany mini-projektor Androida Galaxy Beam, którego pierwotną wersją już raz uraczył świat w drugiej połowie 2010 roku.

Jak twierdzi sama firma, urządzenie ma zadebiutować na rynku indyjskim już w kwietniu tego roku, a niewykluczone, że – choć na razie to niepotwierdzone przypuszczenia – równocześnie pojawi się na sklepowych półkach także w innych krajach azjatyckich. Co do planów premiery smartfonu w Europie lub gdziekolwiek poza Azją, póki co nie wiadomo zupełnie nic, jako że Samsung odmawia udzielenia jakichkolwiek komentarzy na ten temat.

Wiadomo jednak co nieco o wyposażeniu Galaxy Beam, w którego skład, poza osławionym projektorem, mają wejść także: 4-calowy ekran, 5-megapiselowa kamera, pojemna na 2000 mAh bateria oraz dwurdzeniowy procesor (1GHz) i mogąca pomieścić aż do 8GB danych pamięć wewnętrzna (rozszerzalna do 32GB z pomocą karty microSD).

Całość prezentuje się całkiem ciekawie, także dzięki dość żywemu, ciepłemu designowi, ostatecznie przerastając o klasę pierwotną wersję Samsunga Galaxy Beam z 2010 roku.

O prezentacji smartfonu w czasie Mobile World Congress pisaliśmy już tutaj.

[pocketnow, ibn live]

podobne treści