newstablety

S-Pad, tablet od Samsunga

Ekran super AMOLED Samsunga to jedna z cech wyróżniających nowy tablet
firmy, S-Pad, który będzie wyposażony w łączność 3G oraz wiele e-booków
do kupienia, gdy w sierpniu pojawi się w sklepach.

Ekran super AMOLED jest podobno pięć razy jaśniejszy od przeciętnego wyświetlacza LCD i będzie działał 20% lepiej na słońcu. Odczytywanie tekstu z ekranu w plenerze sprawia chyba trudności każdemu, więc ciekawe, czy nowa technologia okaże się faktycznie aż tak dobra. Na razie wiemy na pewno, że aby dotykać super AMOLED trzeba samemu być super, inaczej trzeba założyć odzież ochronną:

#!#photo2#!#

S-Pad to jeden z najpopularniejszych tematów plotek, ponieważ oficjalnych wiadomości mamy niewiele. Sieć SK Telecom z Korei Południowej już go zapowiada. Tablet będzie mierzył 7 cali, a książki pochodzić będą z największej w tym kraju sieci księgarni – Kyobo.

Pierwszy na temat tabletu powiedział za dużo australijski manager Samsunga. [Kat Hannaford/giz, ET News, Engadget, SlashGear]

podobne treści

  • dzida77

    Widzę, że będzie miał klawiaturę. Ale chyba nie będzie się na niej za wygodnie pisało. Chociaż jeśli będzie wygodna, to może być pewną innowacją w tabletach, mimo, że nie prezentuje się zbyt ładnie ;)

  • Anonim

    żadna innowacja….. parę lat temu takie komputery nazywano umpc (praktycznie każdy z nich miał jakąś małą klawiaturę), a teraz tylko tablet i tablet… :/