film

Rybak nigdy nie będzie nikim innym. Zwiastun Revenge of the Green Dragons

W sieci zadebiutował zwiastun Revenge of the Green Dragons, w którym producentem wykonawczym jest Martin Scorsese. Filmowa adaptacja artykułu opowiada historię braci, którzy wyruszają do Stanów Zjednoczonych, by szukać bogactwa. Zapowiedź do zobaczenia poniżej

 

Prawdziwa historia opowiedziana w filmie bazuje na artykule z magazynu New Yorker, który opisywał kryminalny półświatek i amerykańsko-azjatycki gang, który działał w Nowym Jorku w latach 80′ i 90′. Opowiada o dwójce braci-imigrantów, Sonnnym i Stevenie, którzy przeżywają okropną biedę w wielkim mieście, by w latach osiemdziesiątych dołączyć do gangu „Zielonych Smoków”. Bracia szybko pną się w górę organizacji, zwracając na siebie uwagę policji. Po tym, jak skazany na niepowodzenie związek rzuca Sonny’ego naprzeciw własnego brata, wyrusza na poszukiwanie rewanżu na tym samym gangu, który stworzył z niego człowieka, którym teraz jest.

W Revenge of the Green Dragons grają Ray Liotta (As w rękawie, Revolver), Justin Chon (seria Zmierzch, nieletni/pełnoletni), Harry Shum Jr. (Step Up, Krok do sławy), Jin Auyeung (Za szybcy, za wściekli, Mój brat – Bruce Lee), Kevin Wu (Hang Loose, Rock Jocks), Eugenia Yuan (Wyznania gejszy, Latający smok, przyczajony tygrys), Joe Starr (Dirty Movie, Nocna randka) oraz Leonard Wu (17 Again, Zaraz wracam). Reżyserem jest odpowiedzialny za serię Infernal Affairs Wai Keung Lau. Premiera ma się odbyć pod koniec tego roku.

podobne treści