film

Ryan Reynolds świętuje Halloween. Zapowiedź Deadpoola

Bohaterowie komiksów to jedna z najpopularniejszych grup przebrań, jakie można spotkać w ostatnich latach, wychodząc z domu w Halloween. Deadpool, który przez cały okres produkcyjny miał niesamowite problemy, zadebiutuje w kinach w lutym przyszłego roku, a Ryan Reynolds, odtwórca tytułowej roli w nadchodzącym filmie postanowił, że jest to idealny czas, by zwerbować nieletnich współpracowników. Aktor, za pośrednictwem swojego kanału YouTube pokazuje, jak bardzo zżył się z rolą bohatera, co można zobaczyć poniżej:

 

Deadpool, znany także jako Wade Winston Willson, to najemnik, który wręcz kocha denerwować i zagadywać swoich przeciwników. Stworzony przez Roba Liefielda Fabiana Niciezę wojownik pierwszy raz pojawił się w komiksie Marvela w 1991 roku. Psychicznie niestabilna postać posiada wiele umiejętności, które pozyskała przy pomocy programu Weapon X. Dzięki udziałowi w tym przedsięwzięciu, Deadpool potrafi niezwykle szybko regenerować zniszczoną tkankę, jednak jest to tylko wierzchołek góry lodowej niezwykłości tej postaci.

Reżyserem jest Tim Miller, do tej pory współpracujący z wieloma ekipami filmowymi i trudniący się filmami krótkometrażowymi. Na liście produkcji, nad którymi pracował znaleźć można między innymi Dziewczynę z tatuażemScotta Pilgrima kontra świat, czy Kryjówkę diabła. Nad Deadpool pracował także Rhett Reese, który podjął się roli scenarzysty. Potwory i spółkaZombieland czy G.I. Joe: Odwet to tylko kilka z pozycji, które można w jego filmografii znaleźć. W filmie, obok Ryana Reynoldsa (PogrzebanySafe House), wystąpią Morena Baccarin (Serenity, serial Homeland), Gina Carano (ŚciganaSzybcy i wściekli 6), T.J. Miller (Projekt: MonsterJak wytresować smoka), Ed Skrein (The Transporter RefueledLotna brygada), Rachel Sheen (epizodyczne występy w serialach Blackstone i Nie z tego świata), Brianna Hildebrand (Annie UndocumentedPrism) oraz Andre Tricoteux (Siódmy synIce Soldiers). Światowa premiera Deadpoola zaplanowana została na 11 lutego 2016 roku.

podobne treści