aplikacjenewssmartfony

Niebawem ruszy App Academy – nowy projekt Artura Kurasińskiego w branży mobilnej

Jesteś programistą, przedsiębiorcą lub kierownikiem projektu? Chciałbyś zostać specjalistą w tematyce mobilnej, lecz nie wiesz, od czego zacząć? Możliwe, że dzięki kursowi App Acadamy już za kilka miesięcy będziesz mógł podesłać znajomym linki do swojej aplikacji w iTunes.

Warto, byś rzucił okiem na ofertę App Academy, bliźniaczego projektu do Digital Frontier tylko skoncentrowanym nie na gry jako takie, lecz aplikacje mobilne.  Założycielem szkoły jest człowiek orkiestra, Artur Kurasiński – bloger i przedsiębiorca zajmujący się projektami związanymi z technologią mobilną, społecznościami i rozrywką.

App Academy to sześciomiesięczny płatny kurs dla osób, które swoją przyszłość chcą związać z cały czas rozwijającą się branżą mobilną. W większości firm brakuje ludzi, którzy mają kompetencje do prowadzenia projektów mobilnych, dlatego może warto zostać osobą specjalizującą się w tej tematyce. Miesięczny koszt kursu wynosi 850 złotych.

Na App Academy swoją wiedzę i doświadczenie przekazywać wykładowcy, którzy są jednymi z najlepszych specjalistów w Polsce od zagadnień mobilnych. Więcej informacji na temat kursu (godziny zajęć, tematyka) znajdziesz na stronie Akademii. Czy zapiszesz się?

podobne treści