news

Ruchy, ruchy w Resident Evil 5

Cenega, oficjalny partner firmy Capcom Central Europe na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier poinformował, że do planu wydawniczego dystrybutora trafiła gra Resident Evil 5 w edycji Gold. Tytuł w wersji na PS3 będzie obsługiwał kontroler Move! Posiadacze gry na PlayStation 3 będą mogli pobrać bezpłatną aktualizację dla wydania Gold Edition jeszcze we wrześniu, gdy Sony wprowadzi na rynek kontroler Move.

Dzięki obsłudze kontrolera Move gracze jeszcze bardziej zanurzą się w ociekający horrorem klimat gry Resident Evil 5. Co więcej, we wszystkich trybach gry (w tym lokalnie na podzielonym ekranie) tytuł będzie obsługiwał zarówno kontroler Move, jak i pady DualShock lub SIXAXIS. Dzięki temu użytkownicy będą mogli grać ze sobą nawet w sieci, niezależnie od posiadanego kontrolera!
Resident Evil 5 to najnowsza część słynnej serii survival horror, na podstawie której powstały także popularne, kinowe ekranizacje. Doskonałej jakości grafika w systemie High Definition, tryb kooperacji oraz przerażająca fabuła z mnóstwem zombie i potężnymi, zmutowanymi bossami to charakterystyczne cechy Resident Evil 5. W wersji Gold znajdują się także dotychczas wydane dodatki: Versus, Lost in Nightmares, Desperate Escape, The Mercenaries Reunion, dodatkowe kostiumy i statuetki w grze.

podobne treści

  • pco

    Nastepnym razem jak bedziecie pisac bezmyslnie reklamy to dajcie znac zeby czlowiek bez sensu nie klikal.

  • pco

    dajcie znac w tytule, np: „Ruchy, ruchy w Resident Evil 5 – reklama”