news

Rower czy seks: Co wybrali cykliści?

Wyniki sondażu przeprowadzonego przez amerykańskie czasopismo „Bicycling” wśród ponad 5 tysięcy rowerzystów zaskakują.

50 procent zapytanych mężczyzn oraz 58 procent pań powiedziało, że gdyby miało zrezygnować na miesiąc z jazdy na rowerze albo z seksu, prędzej obeszliby się bez seksu. Zatem wśród panów preferencje rozkładają się równomiernie, ale i oni, i rowerzystki, naprawdę kochają sport.

Inne ciekawe wyniki: aż 64 procent pań uważa, że panowie jeżdżący rowerami powinni golić nogi, wśród mężczyzn więcej jest przeciwników tej mody (54 procent przeciw).

Aż 9 na 10 cyklistów namówiło co najmniej jedną inną osobę na uprawianie tego sportu.

Ulubione przekąski rowerzystów to energetyczne cukierki, żelki, batony oraz banany. Po przejażdżce spragnieni najchętniej raczą się piwem, mlekiem czekoladowym lub kawą. Wśród paliw dla cyklistów znalazła się też Nutella oraz „pierogies” (cokolwiek to jest).

Co trzeci zapytany spóźnił się do pracy lub w ogóle nie dotarł do biura, by móc dłużej pojeździć. [Bicycling, zdjęcie: Martin Pettitt]

podobne treści

 • kaniadk

  W końcu rowerem jeźdszi się częściej

 • elrond_halfelven

  „pierogies” to ruskie pierogi podawane najczęściej z boczkiem i śmietaną

 • owatanka

  Jazda rowerem daje wiecej adrenalinki.
  Sa rzeczy ktore daja wiecej niz sex przykladowo jazda rowerem daje troche adrenalinki ,wymeczy organizm a samo cialo jako calosc lepiej pracuje lepiej sie spi a i po obudzeniu sie chce znowu wsiasc na rower i gdzies pojechac.

 • rena-52-52

  zdecydowanie rower w towarzystwie przyjeciela,kolegów,o tak rower + adrenalina ,