film

Rodzeństwo na tropie zabójcy rodziców. Zwiastun Oculus

Twórcy Oculus, nadchodzącego w kwietniu horroru producentów Paranormal Activity i Naznaczonego opublikowali pierwszą reklamę zapowiadającą film o zabójczym lustrze. Do zobaczenia poniżej:

 

Dziesięć lat temu, rodzinę Russellów dosięgnęła tragedia, zmieniając całkowicie życie młodego rodzeństwa Tima i Kaylie, kiedy to Tim został skazany za brutalne morderstwo swoich rodziców. Teraz, mający dwadzieścia kilka chłopak wychodzi z więzienia i chce toczyć normalne życie. Jednak Kaiylie, wciąż nękana wspomnieniami feralnej nocy jest przekonana, że śmierć ich rodziców była spowodowana czymś całkowicie innym – złowrogą, nadprzyrodzoną siłą, która pochodzi z antycznego lustra, znajdującego się w ich domu z dzieciństwa. Zdeterminowana, by udowodnić niewinność swojegobrata, Kaylie znajduje lustro, jednak tylko po to, by dowiedzieć się, że podobna śmierć, dopadła wszystkich właścicieli lustra na przestrzeni ubiegłego wieku. Z dziwnym przedmiotem we własnym posiadaniu, Tim i Kaylie wkrótce przekonają się, że ich koszmar z dzieciństwa rozpocznie się na nowo.

Oculus występują Karen Gillian (serial Doktor WhoNot Another Happy Ending), Katee Sackhoff (Riddick, serial Battlestar Galactica), Brenton Thwaites (Blue Lagoon: The AwakeningPrzeskok), Rory Cochrane (Operacja ArgoPrzez ciemne zwierciadło), Annalise Basso (serial Czysta krewOpowieści na dobranoc), Garrett Ryan (Naznaczony: rozdział 2, serial Herosi) i Miguel Sandoval (BlowPark Jurajski), a reżyserem filmu jest Mike Flanagan (Still LifeAbsentia).

podobne treści