news

Roboty nie potrafią skreczować winyli

Didżeje na całym świecie mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ jeśli robot na załączonym filmie jest najzdolniejszym ich przedstawicielem zajmującym się obsługą deków, to jeszcze sporo czasu minie, zanim jego koledzy zastąpią ludzi na dyskotekach.

Sztuczne ramię zostało stworzone przez projektanta Daito Manabe i programistę Motoi Ishibashiego. Godna podziwu jest ich chęć przesuwania granic możliwości robotów, nawet tak na pierwszy rzut oka bezużytecznych. Raczej nieprędko których z nich weźmie udział w organizowanych co roku DMC World DJ Championships. Nieporównywalnie większe szanse miałoby to trio zabawnych kociaków… [Animal, Geekologie]

podobne treści

  • Anonim

    masakra. taaakie ramię, taaakie audio i tak beznadziejny pomysł/wykonanie… Dajcie stu naszym polskim Janko-muzykantom po 1/100 wartości tego zestawu a zobaczycie „nieco” lepsze wyniki/pomysły.

  • Anonim

    masakra. taaakie ramię, taaakie audio i tak beznadziejny pomysł/wykonanie… Dajcie stu naszym polskim Janko-muzykantom po 1/100 wartości tego zestawu a zobaczycie 100 razy lepsze wyniki/pomysły.
    //pozdrawiam kreatywnych.