film

Robin Williams nadal rozśmiesza. Zwiastun A Merry Friggin’ Christmas

Pomimo śmierci aktora w sierpniu tego roku, nadal możemy liczyć na kilka filmów, w których Robin Williams wystąpi. Jednym z nich jest komedia A Merry Friggin’ Christmas, opowieść o rodzinie Mitchlerów, niezbyt dogadującej się grupie ludzi, która jest zmuszona spędzić wspólnie święta. Zapowiedź zaplanowanej na listopad premiery do zobaczenia poniżej:

 

Boyd Mitchler i jego rodzina zostają zmuszeni do spędzenia kolejnych świąt z niezbyt lubianym ojcem. Niestety, w pewnym momencie orientują się, że wszystkie prezenty, które miał dostać ich syn, zostały w domu. Boyd wyrusza ze swoim ojcem – najgorszym możliwym kompanem – na ośmiogodzinną podróż, by zdążyć przed świątecznym porankiem.

Obok Robina Williamsa (Stowarzyszenie Umarłych PoetówBuntownik z wyboru) w wyreżyserowanym przez Tristrama Shapeero (seriale Jess i chłopaki oraz Parks & Recreation) wystąpią Lauren Graham (Evan Wszechmogący, Całkiem zabawna historia), Joel McHale (Zbaw nas ode złego, serial Community), Oliver Platt (2012, Szef), Clark Duke (Kick-Ass 2Jutro będzie futro), Wendi McLendon-Covey (Rodzinne rewolucjeDruhny) i Candice Bergen (Zacznijmy od nowa, Gandhi). Premiera zaplanowana jest na listopad tego roku.

podobne treści