film

Robię to dla nas. Zapowiedzi dramatu wojennego Most szpiegów

W ubiegłym tygodniu odbyła się światowa premiera nowego filmu Stevena Spielberga. Most szpiegów ma przed sobą jeszcze debiut na europejskim rynku, jednak już zbiera bardzo pozytywne recenzje. Z okazji zbliżających się pierwszych projekcji na naszym kontynencie, studio 20th Century Fox zaprezentowało dwie nowe zapowiedzi dramatu z udziałem Toma Hanksa. Reklamy zobaczyć można poniżej:

 

Thriller opowiadał będzie o Jamesie Donovanie (Hanks), prawniku z Brooklynu, który zostaje wrzucony w centrum zimnej wojny, kiedy CIA rekrutuje go i wysyła do Berlina, by negocjował warunki wypuszczenia amerykańskiego pilota.

Obok udziału trzykrotnego zdobywcy Oscara, Stevena Spielberga (Szeregowiec RyanLista Schindlera), i Janusza Kamińskiego (Oscary za zdjęcia do Listy Schindlera Szeregowca Ryana) jako operatora, zainteresować może także fakt, że scenariuszem zajmują się zdobywcy dwóch Oscarów, bracia Cohen (FargoTo nie jest kraj dla starych ludzi). Na ekranie, poza Tomem Hanksem (Oscary za Filadelfia i Forrest Gump), pojawią się Alan Alda (Aviator, serial M.A.S.H.), Amy Ryan (Gdzie jesteś AmandoBirdman), Austin Stowell (WhiplashWielki Liberace), Billy Magnussen (Grupa WschódTajemnice lasu), Eve Hewson (Ani słowa więcej, Wszystkie odloty Cheyenne’a), Mark Rylance (BlitzKochanice króla), Domenick Lombardozzi (Telefon, serial Prawo ulicy) oraz Sebastian Koch (Życe na podsłuchuTożsamość). Światowa premiera Mostu szpiegów odbyła się w ubiegłym tygodniu. Do Polski dramat wojenny trafi 27 listopada.

podobne treści