film

Reżyser Sinister zrobił kolejny horror. Zwiastun Zbaw nas ode złego

Sony Pictures opublikowało dwa zwiastuny do nadchodzącego w czerwcu horroru Zbaw nas ode złego. Pomimo tego, że oba zapowiadają tą samą produkcję, są zgoła odmienne. Do zobaczenia poniżej:

 

 

Zbaw nas ode złego został stworzony na podstawie książki Ralpha Sarchiego, która opowiada o mrożących krew w żyłach prawdziwych sprawach prowadzonych przez nowojorskiego policjanta. Film podąża śladami autora książki (którego w filmie gra Eric Bana), który, poza ściganiem przestępców, ma również swoje własne problemy. Gdy zaczyna prowadzić śledztwo w sprawie niewyjaśnionych i dziwnych zbrodni, łączy siły z niekonwencjonalnym księdzem (Edgar Ramirez), który specjalizuje się w rytuałach egzorcyzmu, walce ze straszliwymi opętaniami, które pojawiają się w całym mieście.

W filmie grają Eric Bana (Star Trek, Monachium), Edgar Ramirez (Carlos, Wróg numer jeden), Olivia Munn (Iron Man 2, Magic Mike), Sean Harris (Prometeusz, serial Rodzina Borgiów) i Joel McHale (Intrygant, serial Community). Reżyserem jest zadomowiony w gatunku horroru Scott Derrickson, twórca Egzorcyzmów Emily Rose i Sinister. Amerykański reżyser jest również twórcą scenariusza wspólnie z Paulem Harrisem Boardmanem, z którym współpracował także przy adaptacji prawdziwych wydarzeń o Anneliese Michel. Film ma zaplanowaną premierę w Polsce na 18 lipca tego roku.

podobne treści