news

Rewolucyjna zmiana w aplikacji Nike+

Oparta na działaniu GPS’u aplikacja Nike+ pozwala określić jak daleko i z jaką szybkością biegamy. Potrzebne nam są  do tego buty Nike oraz kompatybilny z nimi iPod lub iPhone. Teraz wystarczy już sam iGadżet.

Kosztująca 1,99 dolara aplikacja wykorzystuje GPS do namierzania biegacza w trakcie biegu – jest to coś, czego brakowało starej wersji Nike+. Obecnie można używać jej z iPodami Touch (od drugiej do czwartej generacji) oraz z iPhonem 3GS oraz 4. Funkcja GPS będzie działać niestety tylko w telefonach Apple’a, no chyba że macie niezniszczalną skorupę Magellana, która to wzbogaci iPoda o funkcjonalność GPS oraz dodatkowy ciężar.

Cieszy fakt zwiększenia grona biegaczy mogących rywalizować ze sobą za pomocą wyników podawanych przez Nike+. [Jason Chen/giz, iTunes]

podobne treści

  • sarkofag

    Bez sensu? do czego nam zatem będzie służyć aplikacja w iTouchu? Popraw błędy – „Oparta na dzianiu” – pierwszy gratis ;)

  • ibisal

    Lepszy Sport Tracker od Endomondo. Działa na starym dobrym iPhone 3G, pewnie i na iPodzie, do tego rejestruje przebyty dystans ze wszystkimi ważniejszymi statami i pozwala na rywalizowanie ze znajomymi.

    NIKE Amerykę odkrywa…