film

Poltergeist, remake kultowego horroru z dwoma nowymi reklamami

20th Century Fox opublikowało dwie nowe zapowiedzi Poltergeista, czyli nowego spojrzenia na klasyczny horror z 1982 roku. W remake’u wystąpią Sam Rockwell Rosemarie DeWitt, którzy zagrają małżeństwo Bowenów, starających się odzyskać swoją córkę. Reklamy zaplanowanej na końcówkę tego miesiąca premiery do zobaczenia poniżej:

 

Uwspółcześniona wersja klasycznego już horroru z 1982 roku opowiada o rodzinie Bowenów, której dom na przedmieściach jest nawiedzany przez złe moce. Kiedy straszliwe istoty nasilają swoje istoty i porywają najmłodszą córkę, rodzina musi walczyć z duchami, by uratować ją, zanim zniknie na zawsze.

W remake’u zagrają, obok Sama Rockwella (Zielona milaMoon) i Rosemarie DeWitt (Człowiek ringu, Rachel wychodzi za mążJared Harris(Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaSherlock Holmes: Gra cieni), Jane Adams (Zakochany bez pamięciWyposażony), Kyle Catlett (serial The Following) i Kennedi Clements (Opowieść wigilijna Carol, serial Rogue). Reżyserem jest autor Strasznego domu i Miasta cieniaGil Kenan. W Polsce produkcja miała wstępnie zadebiutować ponad miesiąc po premierze światowej, 24 lipca, jednak ostatecznie Poltergeist pojawi się w naszych kinach jeszcze 29 maja.

podobne treści