news

Reklama Windows Phone 7 – coś tutaj nie gra

Oto pierwszy film promujący Windows Phone 7. Jeśli przekonał cie do zakupu, to lepiej zastanów się jeszcze raz, bo w „realu” wokół twojego telefonu nie pojawi się żaden hologram rozszerzający (najprawdopodobniej) kompletnie nieczytelny interface.

Wygląda na to, że będzie to najsłabszy punkt WM7. Nie jest problemem rozszerzenie ekranu telefonu o hologram wielokrotnie przekraczający wielkością sam aparat. Schody pojawią się w momencie, w którym cały interface widoczny na reklamie będzie istniał tylko i wyłącznie w głowie użytkownika komórki. Wtedy nawet najbujniejsza wyobraźnia może nie wystarczyć do obsługi Windows Phone 7.

Ciężko będzie Microsoftowi sprzedawać przez dłuższy czas coś, co lepiej wygląda (i działa) w telewizji, a nie w ręku. [MobileCrunch]

podobne treści

 • kevin94

  No wreszcie zauważył kto ktoś inny poza mną.. ;) Od samego początku ten interfejs wydawał mi się jakiś taki pogmatwany. Ale zobaczymy jak to będzie w realu – chociaż ja nie opuszczę Apple za całą pewnością :)
  //Pozdrawiam

 • shingo00

  nieczytelny interfejs a to dobre :) – tylko Ci o Appla maja patent tutaj

 • knorowski

  Ikonki Appla wyglądają dość pretensjonalnie i tandetnie w porównaniu z WP7, jeszcze chwila a własnie one będą nieczytelne, te wszystkie graficzne bajery stają się powoli irytujące .