Redakcja

Redakcję Giznet.pl tworzą:

Andrzej Spyra – filolog z wykształcenia, księgowy z zawodu, przedsiębiorca z wyboru. Interesują mnie przede wszystkim tematy związane z nowymi technologiami i ich wpływem na nasz życie, ale, w ramach utrzymywania zdrowego dystansu do świata, nie wzgardzę też mniej poważnym tematem.

Wolne chwile staram się poświęcać na wspinaczkę, szermierkę i gry RPG, ze szczególnym uwzględnieniem Cyberpunku. Niestety wolnego czasu jest zawsze za mało, więc zestaw kości oraz cyberręka z wbudowanym modemem zdążyły już się trochę zakurzyć. Ale do roku 2020 lśnić będą jak nowe.

Napisz do mnie lub znajdź na Facebooku i Twitterze.

Piotr Owczarczak – bloger z żyłką do pisania przesadnie złośliwych felietonów. Interesuje się zagadnieniami związanymi z rynkiem smartfonów, czytników e-booków, tabletów i generalnie wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych (ale nie tylko). Lubi badać wpływ technologii na standard życia osób niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo.

Poza technologią – do największych pasji należą: sport, muzyka, polityka i historia najnowsza, o których niegdyś rozpisywał się na swoim blogu. W wolnym czasie śledzi rozmaite wydarzenia sportowe i wraca do starych programów Bogusława Wołoszańskiego. Zdarza się, że nałogowo ogląda amerykańskie seriale (ostatnio – Sons of Anarchy).

Napisz do mnie.