grynews

Recenzja: Pinball HD na iPad

Pinball HD raczej nie znajdzie się w pierwszej piątce najlepszych gier na iPad, lecz fani elektronicznych flipperów powinni się czuć usatysfakcjonowani.

Fizyka w grze nie zachwyca. Jeśli miałeś okazję grać w Pinball FX na Xbox 360, to w Pinball HD odczujesz sporą różnicę w grywalności. Jeśli jednak nie jesteś zbyt wymagający, to w normalnej rozgrywce nie będzie ci to przeszkadzać. 

Gra kosztuje tylko 3 dolary, co oznacza, że za jednego dolara dostajemy ładnie zaprojektowane stół do gry. Niestety w dwóch z nich występują problemy z płynnością obrazu, co niestety zmniejsza przyjemność z gry. W trybie landscape widzimy na ekranie cały stół. W portrait zostajemy przenoszeni przy pomocy zbliżeń w te miejsca, w których akurat znajduje się kulka. Tylko w tym trybie występuje kłopot, o którym wcześniej napisałem. Jedynie stół stylizowany na Dzikim Zachodzie pozwala na w 100% płynną grę.
The Pinball HD Review: iPad Pinball That's Close to Greatness

Czy warto ściągnąć Pinball HD? Jeśli będziesz szukać taniego flippera, którego problemy z płynnością obrazu zostaną najprawdopodobniej rozwiązane najnowszą aktualizacją, to nie powinieneś się wahać przed zakupem. [Mark Wilson/giz, iTunes]

The Pinball HD Review: iPad Pinball That's Close to Greatness Porządnie zaprojektowany pinball na iPad

The Pinball HD Review: iPad Pinball That's Close to Greatness Jedynie jeden stół jest w pełni grywalny

podobne treści

  • p

    I padł :)