news

Reakcje świata na wieść o śmierci Steve’a Jobsa

O byciu nie tylko współtwórcą firmy produkującej sprzęt komputerowy, lecz również wizjonerem i geniuszem świadczy fakt posiadania fanów i przyjaciół na całym świecie. Oto, co o śmierci Steve’a Jobsa powiedzieli Barack Obama, Mark Zuckerberg, twórcy Google i inni wielcy tego świata.

Strona główna Apple: Prezydent USA, Barack Obama:

Steve był jednym z największych innowatorów Ameryki – wystarczająco odważny, by myśleć inaczej, wystarczająco śmiały, by wierzyć, że potrafi zmienić świat i wystarczająco utalentowany, by to zrobić.

Świat stracił wizjonera. Być może nie ma większego hołdu dla sukcesu Steve’a niż fakt, iż duża część świata dowiedziała się o jego odejściu, na urządzeniu, które wynalazł. Michelle i ja modlimy się i jesteśmy myślami z żoną Steve’a, Laurene, jego rodziną i wszystkimi tymi, którzy go kochali.

Twórca Facebooka, Mark Zuckerburg:

Steve, dziękuję ci za bycie mentorem i przyjacielem. Dziękuję za pokazanie tego, że to, co zbudujesz może zmienić świat. Będzie mi ciebie brakowało.

Strona główna Google: Prezes Microsoftu, Steve Ballmer:

Chciałbym złożyć najgłębsze kondolencje z powodu odejścia Steve’a Jobsa, jednego z twórców naszego przemysłu i prawdziwego wizjonera. Łączę się w bólu z jego rodziną, wszystkimi pracownikami Apple i każdym, kto miał styczność z jego twórczością.

Prezes Google, Larry Page:

Jest mi bardzo, bardzo smutno na wieść o śmierci Steve’a. Był on wielkim człowiekiem z nieprawdopodobnymi zasługami i niesamowitym geniuszem. (…) Zawsze inspirowało mnie stawianie przez niego doświadczeń użytkowników pod wszystkim innym. Bardzo miłym gestem z jego strony było zaproponowanie mi dobrych rad i dzielenie się wiedzą w momencie, w którym zostałem prezesem Google. Myśli moje oraz wszystkich w Google są teraz z rodziną jego oraz Apple.

Reakcja Sony na Twitterze: Krążą również pogłoski mówiące, że sam Barack Obama wygłosi mowę na temat śmierci Steve’a Jobsa.

podobne treści

 • krzicho

  Steve Ballmer chyba wyszukał swoje w internecie.
  Szkoda chłopa mam nadzieję, że odczuwał satysfakcję patrząc na swoje życie. Samemu Apple, mimo, że nie mam ochoty kupować ich sprzętu, życzę utrzymania się o krok przed konkurencją, bo reszta też się szybko rozwija dzięki temu, że muszą nadążać.

 • Anonim

  Steve Jobs – chyba jedyna osoba której bezwstydnie byłem i jest fanem . Dopiero teraz się o tym dowiedziałem bo wcześniej mnie nie było w domu : ( Szkoda , że tak znana i lubiana osoba odeszła , ale wiadomo było że kiedyś się to stanie .

 • a

  @krzicho

  potwierdzam o Ballmer – i to w dodatku wyszukal bardzo ciulowe

 • Anonim

  Chciałbym chociaż raz w życiu Cię poznać. Steve spoczywaj w pokoju.