news

Razer Nostromo dla graczy, którzy chcą mieć wszystko w zasięgu palca

Specjalny manipulator firmy Razer wygląda tak, jakby miał służyć do sterowania statkiem Obcych (nawet jego nazwa się zgadza). Tak naprawdę ma on pomóc w eksterminacji hord złowieszczych potworów w RTS-ach. Co takiego dokładnie, oprócz nieziemskiej ergonomii, oferuje graczom?

Razer Nostromo to szesnaście optymalnie rozmieszczonych, w pełni programowalnych przycisków (w tym 8-kierunkowy dżojstik), przyjemna w dotyku podstawka pod nadgarstek oraz suwak. Całość jest podświetlana typowym dla Razera błękitnym światłem.

#!#photo2#!#

Odświeżony chipset zdjął z urządzenia ograniczenia znane z jego poprzedniego modelu (SpeedPad), dzięki czemu również zaprogramowanie przycisków stało się o wiele prostsze. Razer Nostromo trafi do Polski w połowie grudnia, jego cena nie jest jeszcze znana (w Stanach kontroler kosztuje 70 dolarów, czyli około 200 złotych).

podobne treści

 • magik

  pierdoly piszecie, to to samo co nostromo belkina, tylko razer to od nich kupil i wychodzi pod jego szyldem. Od roku posiadam te urzadzenie, ktore bedzie w polowie grudnia…

 • Tomasz Maciejewski

  poza tym poprzednik to speedpad, a nie SteelPad :P

 • mentlegen

  racja magik

  Razer nic nowego nie wymyślił, a znając wykonanie jego produktów rozsypie się po 2 miesiącach

 • 1.patryk.4

  Zgadzam się. Produkt Belkina wygląda identycznie. Razer jedynie dodał tutaj swoje logo. Nie mogę się natomiast zgodzić z mentlegenem gdyż mam myszkę Razera (DeathAdder) i trzyma się już jakiś czas bardzo, bardzo dobrze ;)

 • mentlegen

  DeathAdder to legenda wśró myszek 0 przepraszam.
  Ale co do klawiatur to niestety słychać słowa niezadowolenia.

 • marek.zelechowski