news

Razer DeathAdder Left Hand Edition: Pierwsza myszka dla leworęcznych graczy

Wiele leworęcznych graczy i tak korzysta z myszek dla praworęcznych. To skutek wieloletniej dominacji myszek przeznaczonych dla prawych dłoni. Od dziś jednak leworęczni nie muszą cierpieć. Poznajcie Razer DeathAdder Left Hand Edition.

Oczywiście, były już wcześniej na rynku myszki dla leworęcznych, ale żadna z nich nie była tak naprawdę myszką dla graczy. Ta natomiast ma wszystko, co rasowym graczom jest potrzebne – wysoką rozdzielczość, przyciski macro i tym podobne. To lustrzane odbicie myszy DeathAdder, z takim samym czujnikiem 3500dpi i takimi samymi pięcioma programowalnymi przyciskami.

Pytanie tylko, czy będą chętni na nowe myszki. W końcu zaledwie 10 procent osób jest leworęczna. Do tego nie wszyscy są graczami, a spośród tych, którzy są, większość i tak steruje myszkami z pomocą prawej ręki. Tyle, że nareszcie to będzie ich wybór. Nie przymus. [Razer]

podobne treści

  • pc.siekier

    Fajna mysza ale mało ma przycisków… przydałaby się mysz dla leworęcznych graczy z minimum 5 programowalnymi przyciskami nie licząc głośności , zoom’a, scrool’a i standardowych dwóch przycisków.