film

Randkowanie z telefonem? Czemu nie. Zwiastun filmu Ona

Warner Bros. Pictures opublikowało zwiastun do filmu Ona. W filmie występuje wiele gwiazd, a niecodzienny pomysł może spowodować, że film będzie ciekawą, wartą obejrzenia produkcją.

Umiejscowiona w niedalekiej przyszłości, w Los Angeles, opowieść podąża śladami Theodore’a Twombly’ego, złożonego, uduchowionego człowieka, który zarabia na życie pisząc wzruszające, osobiste listy do innych ludzi. Załamany po przerwanym, długim związku, zostaje zaintrygowany nowym, zaawansowanym systemem operacyjnym, który ma być intuicyjnym, indywidualnym dla każdego użytkownika. Po uruchomieniu systemu, Theodore jest zachwycony, poznając „Samanthę„, piękny, damski głos, który jest niesamowicie zabawny, odkrywczy i czuły. Jej potrzeby i zachcianki rosną, podobnie jak użytkownika, ich znajomość przeradza się z przyjaźni w miłość.

W filmie grają Amy Adams (Człowiek ze stali, Fighter), Rooney Mara (Dziewczyna z tatuażem, The Social Network), Olivia Wilde (Wyścig, Niewiarygodny Burt Wonderstone), Joaquin Phoenix (Gladiator, Mistrz), Katherine Boecher (seriale Mad Men i Herosi), a głosu Samanthy dostarcza Scarlett Johansson (Avengers, Prestiż). Film trafi do Polski 14 lutego 2014 roku.

podobne treści