news

Randki na komórkę, do tego Rosyjska Ruletka

Krakowska firma Nitro uruchomiła płatny serwis na komórki Nokii, LG,
Motoroli, Samsunga i Sony Ericssona, umożliwiający czatowanie z losowo
wybraną osobą lub wybranym użytkownikiem z okolicy. Aplikacja nazywa się
FlirtMi i boję się ją wypróbować. Jeśli trafię na osobę, która faktycznie zacznie flirtować, jak jej wytłumaczę, że jestem tu w celach zawodowych? A jeśli ktoś zacznie świntuszyć?

Instrukcje dla użytkownika są proste:

1. Wpisz w swoim telefonie adres: http://m.flirtmi.pl lub wyślij SMS o treści FlirtMi na numer 7036.
2. Zaloguj się do FlirtMi, aby zacząć flirtować.
3. Uzupełnij swój  profil dodaj  zdjęcie i napisz coś interesującego o sobie.
4. Znajdź ekscytujących flirciarzy i zobacz, kto z nich jest w Twojej okolicy.
5. Bądź sobą baw się flirtem.

Proszę, niech ktoś się zaloguje i powie, czy to miejsce pełne napalonych małolatów.

Platforma Rozrywki Mobilnej NITRO przygotowała społecznościową aplikację pozwalającą flirtować przy pomocy telefonów komórkowych. FlirtMi to pierwsza na polskim rynku tak zaawansowana aplikacja społecznościowa stworzona specjalnie na komórki.

FlirtMi oferuje funkcjonalności znane z najpopularniejszych serwisów społecznościowych – zakładanie profilu, tworzenie listy znajomych, wyszukiwanie osób, tworzenie rankingu użytkowników, rozmowę na czacie. Jednocześnie ma wiele unikalnych funkcji dodatkowych. „Rosyjska Ruletka” umożliwia losowe dobieranie partnerki/partnera do flirtu, a „Lodołamacz” podpowiada gotowe, zabawne odpowiedzi podczas czatu. FlirtMi umożliwia jednoczesne komunikowanie się z kilkoma użytkownikami. Aplikacja jest wyposażona w funkcję geolokalizacji, która pozwala na nawiązywanie kontaktów z osobami zlokalizowanymi w pobliżu nas lub w zdefiniowanych przez nas miejscach.

„Obserwując trendy związane z rosnąca popularnością serwisów społecznościowych zdecydowaliśmy się wydać aplikację mobilną o charakterze społecznościowym. Podobne aplikacje jak Qeep, czy Skout cieszą się za granicą rosnącą popularnością” – mówi Agnieszka Sokołowska, Prezes Zarządu Platformy Rozrywki Mobilnej NITRO. FlirtMi to autorski projekt NITRO. Aplikacja oparta jest na technologii Java i obsługiwana przez większość telefonów, dostępnych na rynku. FlirtMi jest już dostępne w ofercie Plusa i Play, wkrótce pojawi się także u pozostałych operatorów oraz w sklepie Nokii – Ovi. FlirtMi udostępniane jest bezpłatnie na okres testowy, po jego zakończeniu pobierana jest niewielka opłata abonamentowa.

Platforma Rozrywki Mobilnej NITRO jest jednym z wiodących agregatorów rozrywki mobilnej na polskim rynku. Od 2003 r. zajmuje się dystrybucją gier oraz tworzeniem własnych produktów mobilnych, zgodnych z najnowszymi trendami rynkowymi. Jest wyłącznym dystrybutorem gier firmy I-Play na Polskę, dystrybuuje również produkty Disneya, Digital Chocolate oraz innych globalnych wydawców.

[FlirtMi]

podobne treści