kuchnia

Rączka do pięciu szpatułek (nie) pomoże skończyć z bałaganem w kuchni


Kucharze dzielą się na tych, którzy przy zrobieniu prostego dania brudzą mnóstwo naczyń i akcesoriów oraz tych, którzy pyszny obiad przyrządzą „z niczego” oraz bez robienia z blatu i zlewu pobojowiska. Click ‚N Cook przeznaczono dla tych pierwszych, czyli dla niechlujów ulatniających się z kuchni, gdy trzeba zmywać.

Gadżet składa się z rączki pasującej do pięciu chowanych w bloku końcówek. Gdy zużyjemy jedną, do zlewu wrzucamy tylko szpatułkę i sięgamy po następną. Wymiana jest prosta, polega na przyciśnięciu przycisku na rączce.

Moim zdaniem, usprawnienie jest wątpliwe. Zmywania wcale nie jest mniej, przestrzeni w kuchni wcale nie przestajemy zagracać, a dostępność szpatułek – nawet różnego rodzaju – nie oznacza, że nie będziemy potrzebować innych narzędzi do gotowania. Atrakcyjność zestawu 5-w-1 polega więc chyba tylko i wyłącznie na „klikaniu”.

Zestaw Click ‚N Cook kosztuje 39 dolarów. Za mniej można kupić dwie porządne szpatułki, które sprawnemu kucharzowi powinny w zupełności wystarczyć. Jednak jeśli szukacie prezentu dla roztrzepanego maniaka naleśników i smażonych śniadań, być może system 5-w-1 nie jest zupełnie nietrafionym pomysłem. [Tuvie]

podobne treści