film

Przyjaźń trwa wiecznie. Zwiastun Dobrego dinozaura

Disney opublikowało nową zapowiedź nadchodzącej animacji, która przypomina, jak na przestrzeni lat wyglądała przyjaźń postaci w bajkach studia. Na potrzeby Dobrego dinozaura swoich głosów użyczą między innymi Neil Patrick HarrisJudy Greer, a film opowiadał będzie o młodym Apatozaurze, który poszukuje swojego stada. Zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Bajka opowiadać będzie o młodym Apatozaurze Arlo, który został oddzielony od swojego stada i teraz próbuje wrócić do rodziny. Po drodze spotyka młodego człowieka, z którym wspólnie podróżuje przez prehistoryczną Ziemię.

Swoich głosów na potrzeby produkcji użyczą Judy Greer (Kraina jutraJurassic World), Neil Patrick Harris (Zaginiona dziewczynaserial Jak poznałem waszą matkę), Bill Hader (OnaSupersamiec), Frances McDormand (FargoU progu sławy), John Lithgow (ShrekInterstellar), Lucas Neff (Amigo, serial Dorastająca nadzieja) oraz Adam Stedman(Tajemnica zielonego królestwaKraina lodu). Film reżyserowany przez debiutującego w tej roli animatora, Petera Sohna (IniemamocniGdzie jest Nemo?) trafi do polskich kin 27 listopada.

podobne treści