film

Przygotujcie się na ostatnią akcję. Zwiastun Niezniszczalnych 3

Studio Lionsgate opublikowało zwiastun trzeciej części Niezniszczalnych, czyli produkcji, w której występują najwięksi twardziele w historii kina, łączący siły na potrzeby jednej, ostatniej misji. Do zobaczenia poniżej:

 

Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham) i reszta ekipy stają twarzą w twarz z Conradem Stonebanksem (Mel Gibson), który lata temu współfinansował Niezniszczalnych z Barney’em. Stonebanks później został bezwzględnym dostawcą broni i celem, który zlikwidował Barney… a raczej tak mu się wydawało. Aby pokonać Stonebanksa raz na zawsze, musi wymieszać weteranów z nowymi członkami i wprowadza do Niezniszczalnych rekrutów, którzy są szybsi, młodsi i zdecydowanie bardziej technologicznie zaawansowani.

Obok Sylvestra Stallone’a, Jasona Stathama i Mela Bibsona w filmie grają Antonio BanderasJet LiWesley SnipesDolph LundgrenKelsey GrammerTerry CrewsRandy CoutureKellan LutzRonda RouseyGlen PowellVictor OrtizHarrison Ford i Arnold Schwarzenegger. Film ma zaplanowaną premierę na 15 sierpnia 2014 roku.

podobne treści