film

Przybyły tu by nas zniszczyć. Zapowiedź Łowcy czarownic

Nadchodzący film z udziałem gwiazdy serii Szybcy i wściekli zadebiutuje w kinach w przyszłym miesiącu. Z okazji zbliżającej się premiery twórcy zaprezentowali nową zapowiedź Łowcy czarownic, gdzie obok Vina Diesela zagrają, między innymi, Elijah WoodRose Leslie Michael Caine. Reklamę zobaczyć można poniżej:

 

Modernistyczny świat skrywa wiele sekretów, jednak największym z nich jest fakt, że wśród nas wciąż żyją czarownice – mściwe kreatury, chcące wypuścić Czarną Śmierć i sprowadzić na ludzkość zagładę. Armie łowców czarownic walczyły z tym przeciwnikiem na całym świecie i przez wiele wieków, a jednym z wojowników był Kaulder (Diesel), któremu udało się pokonać ich przywódczynię, przy okazji niszcząc jej wyznawców. Przed śmiercią, królowa czarownic przeklęła Kauldera, dając mu własną nieśmiertelność, każąc mu tym samym patrzeć, jak umierają jego najbliżsi. Teraz bohater jest ostatnim żyjącym łowcą, który przez wieki ścigał czarownice. Jak się okazuje, królowej udało się powrócić do życia i planuje się zemścić w sposób, który – jeśli się powiedzie – zniszczy ludzkość.

Obok Vina Diesela (seria Szybcy i wściekliUznajcie mnie za winnego), Elijah Wood’a (Władca PierścieniSin City – Miasto grzechu), Rose Leslie (serial Gra o tron) oraz Michaela Caine’a (Mroczny rycerz, Incepcja). W The Last Witch Hunter wystąpią Ólafur Darri Ólafsson (Sekretne życie Waltera MittyKontrabanda), Rena Owen (A.I. Sztuczna inteligencjaGwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów), Julie Engelbrecht (Czerwony baronRumpelstiltskin),Joseph Gilgun (LockoutHarry Brown) oraz Isaach De Bankolé (Casino RoyaleMotyl i skafander). Polska premiera reżyserowanego przez Brecka Eisnera (OpętaniSahara) filmu zaplanowana została na 23 października tego roku.

podobne treści