wtf

Przezroczysta kieszeń na iPhone’a w twoich dżinsach

Trudno uwierzyć, że tyle lat przeżyliśmy bez spodni z kieszenią na smartfona pokrytą przezroczystą folią. Na szczęście marka Alphyn Industries wprowadziła na rynek dżinsy DELTA415 Wearcom, kryjące zapinaną na suwak kieszeń. Po odsłonięciu zewnętrznej warstwy dżinsu, pod spodem ukazuje się przezroczysta kieszeń na telefon. Można więc zerknąć na wyświetlacz, by sprawdzić, kto do nas dzwonił albo napisał, bez konieczności wyjmowania urządzenia.

Tylko czy nie zrobię z siebie kompletnego głupka – spytacie? Owszem, noszący tego rodzaju dżinsy ryzykuje ostracyzm, chociaż jest niewielkie prawdopodobieństwo, że akurat jego grupa rówieśnicza uzna, że rozwiązanie jest cool.

Zawsze można też powołać się na oficjalne wyjaśnienie:

Kieszenie zostały zainspirowane noszonymi przez pilotów myśliwców kombinezonami, które mają specjalne uchwyty i kieszenie do mocowania map okolicy i notatek z trasą przelotu. Opracowaliśmy więc jedyne w swoim rodzaju rodzaje kieszeni przeznaczone do trzymania urządzeń mobilnych i umożliwiające noszącemu korzystanie w nich bez konieczności brania ich do ręki.

Kolejnym argumentem na nie jest fakt, że cena dostępnych w sześciu rozmiarach spodni wynosi 160 dolarów.

Yep, Jeans With a See-Through Pocket For Your Phone Sadly Do Exist

[Alphyn Industries, Cult of Mac]

podobne treści