film

Przestrzeń kosmiczna nie lubi współpracować. Zwiastun Marsjanina

Po wczorajszym debiucie pierwszej zapowiedzi Marsjanina, w której Matt Damon przedstawia swoich współtowarzyszy międzygwiezdnej podróży, studio 20th Century Fox opublikowało pierwszy oficjalny zwiastun produkcji z gwiazdorską obsadą. Adaptacja powieści Andy’ego Weira z 2012 roku reżyserowana przez Ridleya Scotta trafi do kin jeszcze tego listopada, a zwiastun zobaczyć można poniżej:

 

W najnowszym sci-fi reżysera GladiatoraHelikoptera w ogniuŁowcy androidów Obcego – 8. pasażera „Nostromo”, Matt Damon zagra botanika Marka Watney’a, który w skutek burzy piaskowej gubi swoją drużynę i musi samotnie przeżyć na Marsie. Instrumenty w jego skafandrze podają ekspedycji błędne informacje i załoga uznaje, że Watney zginął, więc wracają na Ziemię, pozostawiając botanika na pastwę losu i kończących się powoli zapasów.

Obok widocznych na zdjęciach Matta Damona (Buntownik z wyborutrylogia Bourne’a), w Marsjaninie zagrają także Kristen Wiig (Sekretne życie Waltera MittyDruhny), Kate Mara (127 godzinTranscendencja), Jessica Chastain (InterstellarWróg numer jeden), Chiwetel Ejiofor (Zniewolony: 12 Years a SlaveLudzkie dzieci), Sean Bean (Equilibrium, Władca pierścieni), Mackenzie Davis (Słowo na MTen niezręczny moment), Michael Pena (Bogowie ulicyFuria), Jeff Daniels (Głupi i głupszySpeed: Niebezpieczna prędkość) oraz Aksel Hennie (Łowcy główHerkules). Polska premiera produkcji zaplanowana została na 27 listopada tego roku, dwa dni po pierwszych projekcjach na świecie.

podobne treści