film

Przestępczość to część biznesu. Zwiastun Legend z podwójną rolą gwiazdy Mad Maxa

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu, w którym gwiazda hitowego Mad MaxaTom Hardy, zagra dwie główne role. Legend w reżyserii zdobywcy Oscara, Briana Helgelanda, trafi do brytyjskich kin już we wrześniu, jednak nie wiadomo, kiedy ciekawie zapowiadająca się, oparta na faktach produkcja trafi do Polski. Zapowiedź filmu zobaczyć można poniżej:

 

Bracia Kray kontrolowali w latach sześćdziesiątych większą część przestępczego półświatka Londynu. Reginald i Ronald, wraz ze swoim gangiem, „The Firm”, brali udział w wielu czynach, zaliczając do tego grona takie przestępstwa, jak chociażby napady z bronią w ręku, wymuszenia, ataki na mieszkańców stolicy Anglii i podpalenia. Będąc właścicielami nocnego klubu, zadawali się ze śmietanką towarzystwa, w tym z Dianą Dors, Judy Garland, Frankiem Sinatrą, a także z przedstawicielami sfery politycznej. Legend opowiadał będzie o wydarzeniach, które zapewniły bliźniakom Kray miejsce w niechlubnej historii.

Obok Toma Hardy’ego (Mad MaxIncepcja), w filmie, którego reżyserem i scenarzystą jest Brian Helgeland (Rzeka tajemnic, zdobywca Oscara za scenariusz do Tajemnic Los Angeles) zagrają Taron Egerton (Kingsman: Tajne służby,Testament of Youth), Emily Browning (Sucker PunchPompeje), Christopher Eccleston (Inni28 dni później), Colin Morgan (Zaparkowany, serial Humans) oraz Paul Anderson (’71, serial Peaky Blinders). Światowa premiera produkcji zaplanowana została na 11 września tego roku.

podobne treści