news

Przejrzyj zamkniętą na kłódkę walizkę bez zostawiania po sobie śladu

Załóżmy, że za moment masz wrzucić na taśmę w punkcie kontrolnym na lotnisku swoją zamkniętą na kluczyk walizkę, gdy nagle przypominasz sobie o pewnej nielegalnej jego zawartości, a na szukanie kluczyka jest już za późno. Co zrobisz?

To proste: wyjmiesz z kieszeni długopis i wetkniesz go między ząbki suwaka, rozsuniesz go i w kilka sekund będziesz miał dostęp do całej zawartości walizki. Zamknięcie jej jest równie proste, co otwarcie: robimy to tymi samymi suwakami, do których przyczepiona jest kłódka. Sami zobaczcie:

[YouTube]

podobne treści

 • Anonim

  Genialne. Teraz czekam na poradnik jak uruchomić nówkę BMW, podrobić akt własności, paszport i dowód osobisty.
  Oczywiście jak podrabiać euro i dolary też byłoby miło.
  PS.
  Jakim trzeba być kretynem, żeby publikować takie rzeczy.

 • Anonim

  Filmik ma na celu ostrzeżenie że łatwo nam coś podrzucić do bagażu , więc uwaga na brodaczy w turbanach i z długopisem w dłoni bo za bombę znalezioną w naszej walizce odpowiadamy my. Tak że nie rozumiem po co ten ofensywny ton w kierunku autora …
  Wystarczy walizka z metalowym zamkiem i już ten numer się nie powinien sprawdzić…

 • Anonim

  Czyli jest to krypto reklama producentów metalowych zamków błyskawicznych…!

 • Michał Szabłowski

  @atuanu: fakt, że z metalowym zamkiem już tak łatwo by mu nie poszło. Może i by bez większych problemów go otworzył, ale ponowne szybkie zamknięcie wyłamanych ząbków graniczy z cudem.
  @dendrytus: Powinniśmy zamknąć w takim razie wszystkie biblioteki (nie wspominając już o Internecie), bo w nich też można znaleźć ciekawe informacje: np. jak skonstruować bombę. A za PS dostajesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie przed byciem zbanowanym.

 • Michał Szabłowski

  @atuanu: fakt, że z metalowym zamkiem już tak łatwo by mu nie poszło. Może i bez większych problemów by go otworzył, ale ponowne szybkie zamknięcie wyłamanych ząbków graniczyłoby z cudem.
  @dendrytus: Powinniśmy zamknąć w takim razie wszystkie biblioteki (nie wspominając już o Internecie), bo w nich też można znaleźć ciekawe informacje, np. jak skonstruować bombę. A za PS dostajesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Za następne dostaniesz bana.

 • Michał Szabłowski

  @atuanu: fakt, że z metalowym zamkiem już tak łatwo by mu nie poszło. Może i bez większych problemów by go otworzył, ale ponowne szybkie zamknięcie wyłamanych ząbków graniczyłoby z cudem.
  @dendrytus: Powinniśmy zamknąć w takim razie wszystkie biblioteki (nie wspominając już o Internecie), bo w nich też można znaleźć ciekawe informacje, np. jak skonstruować bombę. A za PS dostajesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Następnym razem dostaniesz bana.

 • cezary170

  Autor wpisu nie jest kretynem, on ostrzega ze można bez problemu coś ukraść lub podrzucić.

 • anon

  przed tym można się uchronić, wystarczy zaczepić kłódkę o szlufkę na końcu zamka, wtedy jak zrobi dziurę długopisem to jej nie zamknie bo suwak będzie zablokowany… proste.