newssprzęt

Prywatny arsenał

Logitech przedstawia najnowsze akcesoria z dedykowanej graczom serii G: przestrzenny dźwięk z zestawem słuchawkowym Logitech Wireless Gaming Headset G930; 13 programowalnych przycisków w myszy Logitech Wireless Gaming Mouse G700 i unikalny panel LCD w klawiaturze Logitech Gaming Keyboard G510

„Najnowsze produkty z serii G dadzą przewagę każdemu graczowi” – mówi Elliott Chin, senior manager w dziale product marketing for gaming w firmie Logitech. „Słuchawki gwarantujące przestrzenny dźwięk w konfiguracji 7.1, mysz z 13 przyciskami i klawiatura z panelem LCD, na którym wyświetlane są istotne informacje – wszystkie te rozwiązania zastosowane w najnowszej serii G opracowano z myślą o wygranych”.

Parę informacji o nowym sprzęcie na podstawie danych Logitech:

Logitech Wireless Gaming Headset G930

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G930 daje graczom możliwość korzystania z brzmienia w systemie 7.1 Dolby surround. Pozwala to na szczegółowe odtworzenie panoramy dźwięku, dzięki czemu zawsze w porę usłyszymy wirtualnych przeciwników. W urządzeniu zastosowano technologię dwustronnej transmisji dźwięku bez kompresji, stworzoną specjalnie z myślą o graczach. Dzięki temu nie muszą oni martwić się opóźnieniami czy zakłóceniami typowymi dla bezprzewodowych słuchawek.

Zestaw słuchawkowy G930 wyposażono w trzy programowalne przyciski, dające pełną kontrolę nad muzyką i efektami dźwiękowymi, a także nad funkcjami oprogramowania do chatów. Miękko wyprofilowany pałąk zapobiega zmęczeniu nawet przy długotrwałym użytkowaniu, a aksamitne nakładki słuchawek redukują nacisk i skutecznie eliminują odgłosy z otoczenia. Wbudowany mikrofon z funkcją redukcji szumów gwarantuje czyste i wyraźne brzmienie głosu nawet podczas najbardziej pasjonujących rozgrywek. Logitech G930 to idealny sprzęt dla zapalonych graczy. Nawet po 10 godzinnym maratonie, można w prosty sposób naładować baterię nie przerywając grania.
Logitech Wireless Gaming Mouse G700
Mysz G700 została dostosowana do wymagań gier MMO, ale oferuje również precyzję niezbędną w grach typu FPS. Urządzenie daje pełną kontrolę niemal w każdej grze. Mysz została wyposażona aż w 13 przycisków, które mogą zostać zaprogramowane zarówno do wykonywania pojedynczych akcji, jak i skomplikowanych sekwencji. Nawet najbardziej zaawansowane makra mogą zostać zaprogramowane pod konkretnym przyciskiem i obsługiwane jednym kliknięciem. Przyciski wkomponowano w urządzenie tak, by nie przeszkadzały w grze, kiedy nie są używane.
Szybkie łącze bezprzewodowe (1000 raportów na sekundę) gwarantuje graczom najlepsze osiągi bez opóźnień czy przerw w transmisji danych. Ergonomiczny kształt G700 sprawia z kolei, że mysz idealnie leży w dłoni, pozwalając na dowolnie długie rozgrywki bez uczucia zmęczenia. Dzięki dołączonemu do zestawu przewodowi zasilającemu, można naładować urządzenie lub przesyłać dane w sieci LAN.
Logitech Gaming Keyboard G510

Klawiatura Logitech Gaming Keyboard G510 daje graczom wszystkie narzędzia niezbędne do zwycięstwa. Urządzenie wyposażono w 18 programowalnych klawiszy, które mogą być wykorzystywane w trzech trybach. W ten sposób otrzymujemy do 54 różnych możliwości ustawienia funkcji. Makra można skonfigurować wcześniej lub tworzyć nowe w trakcie gry.

Opracowany przez Logitech GamePanel LCD na bieżąco wyświetla statystyki gry oraz informacje o działaniu systemu. Podświetlenie RGB z możliwością dostosowania kolorów, sprawia, że klawisze klawiatury są dobrze widoczne zarówno w dzień jak i w nocy. Ponadto, 3,5 mm złącze audio umożliwia podłączenie zestawu słuchawek analogowych przy wykorzystaniu cyfrowego sygnału ze złącza USB.
Produkty z nowej serii G będą dostępne w sprzedaży detalicznej we wrześniu w sugerowanych cenach detalicznych:
759 zł za słuchawki Logitech Wireless Gaming Headset G930
419 zł za mysz Logitech Wireless Gaming Mouse G700
419 zł za klawiaturę Logitech Gaming Keyboard G510

Więcej informacji znajduje się na stronie www.logitech.com/g-series.

podobne treści