film

Prowadzę szczery i legalny biznes. Zwiastun A Most Violent Year

Reżyserowany przez J.C. Chandora dramat, A Most Violent Year, doczekał się kolejnego zwiastuna. Studio A24 opublikowało zapowiedź opowieści o wydarzeniach z zimy 1981 roku, kiedy to – statystycznie – w Nowym Jorku doszło do największej ilości krwawych zbrodni w historii miasta. Zwiastun filmu z udziałem Jessici Chastain Oscara Isaaca do zobaczenia poniżej:

 

W czasie zimy tego pamiętnego roku, w Nowym Jorku doszło do ogromnej ilości morderstw. Film podąża śladami imigranta i jego rodziny, którzy próbują rozwinąć skrzydła swojego biznesu, jednak rosnąca brutalność i korupcja zagrażają ich marzeniu.

A Most Violent Year, obok Jessici Chastain (Wróg numer jeden, Mama) i Oscara Isaaca (Co jest grane, Davis?Dziedzictwo Bourne’a), grają także Catalina Sandino Moreno (MagiaMiłość w czasach zarazy), David Oyelowo (KamerdynerJack Reacher: Jednym strzałem), Alessandro Nivola (Diabelska przełęczAmerican Hustle) orazAlbert Brooks (Drive40 lat minęło). Premiera wyreżyserowanego przez J.C. Chandora (ChciwośćWszystko stracone) filmu zaplanowana jest na 31 grudnia tego roku.

podobne treści