newssmartfony

Prototyp LG G6 na nowych zdjęciach

LG zapowiedziało, że jeszcze przed targami MWC 2017 zaprezentuje LG G6. Trochę już o tym urządzeniu wiadomo z wcześniejszych przecieków, ale teraz serwis Droid-life opublikował zdjęcia prototypu urządzenia.

LG G6 zostanie oficjalnie zaprezentowany 26 lutego i jest to data raczej pewna, ponieważ koreańska firma rozesłała już zaproszenia na wydarzenie z tym związane. Tymczasem serwis Droid-life opublikował zdjęcia prototypu urządzenia.

Widać na nich duży ekran z wąskimi ramkami, który wypełnia większość frontu urządzenia. Z tyłu urządzenia, który oczywiście w wersji produkcyjnej będzie przykryty drugą częścią obudowy, znajduje się podwójny aparat oraz przycisk ze skanerem linii papilarnych. Telefon wyposażony jest także w złącze USB Type-C.

Jeśli wierzyć wcześniejszym przeciekom, LG G6 wyposażony zostanie w procesor Snapdragon 821. LG rozważało podobno zastosowanie mocniejszego Snapdragona 835, ale wiązałoby się to ze znaczącym opóźnieniem premiery urządzenia, a LG chciałoby je wprowadzić do sprzedaży już w marcu.

Zdjęcia: Flickr/Janitors, Droid-life,

podobne treści