biznesdesigninternet

Prosty uchwyt do roweru zachwycił społeczność Kickstartera

Jak łatwo przenieść rower, gdy chcemy wejść z nim po schodach, wnieść jednoślad do komórki lub zejść do metra? Najłatwiej byłoby móc skorzystać z akcesorium w postaci Frame Handle, czyli służącego jako uchwyt skórzanego paska mocowanego na ramie.

„Wygodny, stylowy i łatwy w użyciu” dodatek jest przeznaczony dla tych, którzy używają roweru jako prawdziwego środka transportu po mieście.

Jeszcze niedawno był tylko pomysłem – pasek z dwoma zaciskami pojawił się jednak na serwisie Kickstarter i po kilku dniach nie tylko zebrano 3,5 tysiąca dolarów potrzebnych na uruchomienie produkcji, ale znacznie więcej. Kolejny raz okazało się, że crowdfunding sprawdza się świetnie szczególnie wtedy, gdy akcja spodoba się hipsterom.

Za 30-50 dolarów nadal można zamawiać czarną wersję Frame Handle, zaś paski w kilku odcieniach brązu kosztują 100 dolarów. Możliwe jest też wytłoczenie na uchwycie czterech wybranych przez zamawiającego liter.

Uchwyty nie są dziełem debiutantów, tylko Geoffrey’a i Valerie Franklinów, pary z Oregonu tworzącej od trzech lat Walnut Studiolo. [Kickstarter]

podobne treści