news

Profesjonalne parówki do korzystania z iPada

Kiedy Koreańczycy rozpoczęli modę na używanie parówek do korzystania z gier na iPhone’a, pojawił się pewien problem. Wyrób garmażeryjny świetnie zastępuje palce, ale ma określoną datę ważności, po której traci sprężystość. Ponadto wydziela zapach, który w trakcie korzystania z parówek „dojrzewa” i pozostaje na palcach. Nikt ze znajomych wam nie uwierzy, że nie pracujecie w hurtowni wędlin. Wspomnijmy też o kosztach dokupowania nowych parówek, a dramat gotowy.

Zamiast dokupować parówki, można wykosztować się na dwie sztuczne parówki CaseCrown, które działają jak rysik oraz – w przeciwieństwie do wielu przedmiotów – nadają się do korzystania z ekranu dotykowego iPhone’a i iPada. Wyglądają realistycznie, lecz nie śmierdzą mięsem. Każda kiełbaska kosztuje 5 dolarów, ale lepiej od razu zainwestować w dwie.

Nawigacja po menu iPada i korzystanie z Internetu bynajmniej nie stają się utrudnione z powodu zastąpienia palców sztucznymi parówkami. Są sprężyste i pozwalają precyzyjnie kontrolować funkcje urządzenia. Nadają się także do szkicowania, wysyłania wiadomości, przeglądania map, itp.

Cała sztuka to zorientowanie się, pod jakim kątem najlepiej je trzymać.

Sausage Stylus Review: A Surprisingly Useful iPad Accessory

Wpisywanie tekstu jest znacznie łatwiejsze przy użyciu dwóch parówek. Nie są tak zwinne jak dziesięć palców, ale można nimi pisać prawie bez błędów, chyba że ktoś jest bardo niecierpliwy. Jedna parówka nie nadaje się do pisania i tylko psuje nerwy.

Podsumowanie:

Sausage Stylus Review: A Surprisingly Useful iPad Accessory 5 dolarów to niezła cena

Sausage Stylus Review: A Surprisingly Useful iPad Accessory Ekran nie będzie wysmarowany odciskami palców

Sausage Stylus Review: A Surprisingly Useful iPad Accessory Świetny sposób na zagajenie rozmowy („Ale masz super parówki!”)

Sausage Stylus Review: A Surprisingly Useful iPad Accessory Domownicy i zwierzęta domowe mogą uznać, że to prawdziwe parówki i je ugryźć

Sausage Stylus Review: A Surprisingly Useful iPad Accessory Korzystanie z nich w miejscach publicznych wymaga odwagi i pewności siebie

[Rosa Golijan/giz, CaseCrown]

podobne treści