news

Problem z nowym iPhonem!

Pamiętacie nasze wczorajsze recenzje nowego iPhone’a 4? Mogliśmy je zobaczyć dzięki amerykańskiej redakcji, która – okazuje się – ma z tego powodu problem z Apple!  

Dział prawny firmy z Cupertino przesłał do amerykańskiego Gizmodo oficjalną prośbę listem (papierowym!) z poleceniem odesłania telefonu. 

Odpowiedź amerykańskiego redaktora, który obfotografowywał nowego iPhone’a osobiście brzmiała tak:

Dzięki, że o tym napisaliście. Teraz już wiemy, że to nie żadna podpucha, tylko rzeczywiście wasz sprzęt. Cieszymy się, że trafi do swojego prawowitego właściciela. 

P.S. Mamy nadzieję, że nie będziecie mieli za bardzo za złe temu, kto zgubił ten telefon. On na pewno ubóstwia wszystko, co pochodzi od Apple!

No i musieli oddać sprzęt. Prawo Kalifornii było zdecydowanie po stronie Apple. Ale przynajmniej my wszyscy dzięki nim mieliśmy okazję choć przez chwilę rzucić okiem na nowiutkiego iPhone’a… [Brian Lam/giz]

podobne treści

 • Marcin Kosedowski

  Świetny sposób na udowodnienie, że to prawdziwy iPhone:)

  BTW to wygląda na kontrolowane podrzucenie sprzętu, bo konkurencja na „E” podała wczoraj tego samego newsa,

 • Rafał Tomański

  jestem w stanie sie zalozyc, ze to przeciek kontrolowany

 • hauruus

  Moim zdaniem przeciek kontrolowany który miał na celu podniesienie zainteresowania iPhonem po ostatniej premierze iPada. Produkt finalny powali na kolana.
  Zobaczycie, że „ta-dam” i tak będzie.

 • iTomasz.G5

  Nie mam na to słów, jak tak można? Czy wy macie w ogóle szacunek do czegoś? Apple i jego produkty to prawdziwe perełki technologiczne! Gdybym Ja znalazł tego iPhona (oczywiście mieszkając w USA) napisałbym maila do Steva Jobs’a i poinformował go o znalezisku(z grzeczności nawet pewnie dostał bym nagrodę), Ale jak tacy jak wy płacą w tym przypadku 5000$ za kradziesz projektów tak wielkiej firmy to mam wielką nadzieje, że zapłacicie za to wysoka cenę. Jesteście żałośni.
  Do Gizmodo.com nie PL.

 • Mikaoelon

  W życiu nie uwierzę, że tak wygląda nowy iPhone. To prototyp, który jeszcze bardzo się zmieni [zapewne nie będzie mieć tych szczelin i przycisków po boku]. Także ja bym raczej się tak nie cieszył, że „zobaczyliśmy jak wygląda nowiutki iPhone”.